Witamy w BTG

Cieszymy się, że zdecydowali się Państwo odwiedzić naszą stronę internetową.

Nasza szkoła zawodowa znajduje się w samym sercu Zagłębia Ruhry, które jest częścią większego regionu metropolitalnego Ren-Ruhra i jest powszechnie znane jako ważny region przemysłowy i wielokulturowy. Dlatego w naszym programie nauczania wysoko cenimy i stawiamy na międzynarodowość i profesjonalizm.

Nasza szkoła zawodowa oferuje różnorodne kierunki inżynierskie i projektowe, w ramach których nasi uczniowie mogą uzyskać szeroki zakres kwalifikacji w trybie dziennym lub wieczorowym. Ponadto nasi uczniowie mogą zdobyć istotne doświadczenie zawodowe, odbywając praktyki w Niemczech lub za granicą. 

Serdecznie witamy i oprowadzamy po naszej stronie internetowej w języku polskim.

Świadectwa ukończenia szkoły i wiele więcej

Można uzyskać wszystkie świadectwa ukończenia szkoły od poziomu EQ 1 do 4.

Ponadto współpracujemy z firmami z branży przemysłowej i handlowej w wielu zawodach szkoleniowych. Nasze kształcenie uzupełniają państwowe kursy techniczne dla techników w trzech dziedzinach techniki oraz kursy podyplomowe w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, jak również różne dodatkowe kwalifikacje. Naszą wizją jest stworzenie wysoko wykwalifikowanej, przedsiębiorczej i prężnej kadry pracowniczej.

Inżynieria i projektowanie

W trzech lokalizacjach w Gelsenkirchen nasz wielobranżowy zespół oferuje szeroki zakres technicznych i kreatywnych możliwości kształcenia dla prawie 2400 uczniów.

Ciągły rozwój

BTG ma za sobą wiele lat ciągłego rozwoju i regularnie pracuje nad innowacyjnymi projektami.

Kontakt z nami

Formularz kontaktowy

E-Mail

berufskolleg@btg-ge.de

Telefon

+49 209 450310

Godziny pracy biura

Od poniedziałku do czwartku: od 7:30 do 14:30
Piątek: od 7:30 do 12:30

Adres

Berufskolleg
Techniki i Projektowania
Overwegstraße 63
45881 Gelsenkirchen
Niemcy